ZÁPIS DO ŠKOLY

Školní rok 2024/2025

Vážné zájemce zveme na zkušební dny, které se konají poslední dva týdny v květnu.

Přihlášky k docházce zasílejte co nejdříve, ale nejpozději do 15.6.2024.

Veškeré dotazy Vám rádi zodpovíme na [email protected]

Provoz školy od září 2024 bude od pondělí do pátku. Informaci o školném zveřejníme brzy.

PŘIHLÁŠKA DO ŠKOLY

Prosíme vás o vyplnění kontaktního formuláře. V dalším kroku vám ukážeme vnitřní a venkovní zázemí, představíme způsob práce dětí a pedagogů, vysvětlíme očekávané povinnosti rodičů. Děti si u nás mohou vyzkoušet práci s pomůckami a připraveným materiálem. Děti i rodiče procházejí čtyř denní zkušební dobou v naší škole. Pokud si to dítě přeje, mohou být rodiče na začátku přijetí dítěte přítomni ve škole.

Prostudujte si naše hodnoty a cíle.

Těšíme se na vás!